İçeriğe geç
HDResim.net
cropped-26119.jpg
previous arrow
next arrow

 

Okyanus yapı’ya Hoşgeldiniz

BOYA BADANA İŞLERİNDE EVİNİZİN ÇÖZÜM ORTAĞI

1964 yılından beri yapı sektöründe faaliyet gösteren Okyanus Yapı, deneyimli kadrosu ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik oluşturduğu geniş hizmet ağıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Her geçen gün büyüyen hizmet ağı ve tecrübeli teknik kadrosuyla müşteri memnuniyetini ,güvenilirliğini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Okyanus Yapı, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Müşterileri için hazırladığı özel kampanya, hizmet ve ürünlerinin fiyat uygunluğu konularında iddalı olan Okyanus yapı, kurulduğu 1964 yılından beri özel tasarımları ve zengin renk portföyü ile rahatlığın ön planda tutulduğu mekanlar oluşturmaktadır.

 
Hayalinizdeki Ev
Yaratıcı Sanat Planları

1 Günde boya mümkün mü ? evet mümkündür

(-1-) Günde boya badana için şartlar

  • Tiner bazı saten boya uygulanmaması (saten boya 1 günde en fazla 1 kat boya uygulanır)
  • Evde zıt renk değişimi olmaması (gri renklerden beyaza veya beyazdan gri renklere dönüştürülmesi)
  • Evin duvarlarının da büyük ölçekte kabarma olmaması (derin kabarma çatlama çekilen alçı bir günde kurumaz )

Net fiyat bilgisi ve 1 günde boya uygulama şartları için ücretsiz keşif talebinde bulunun .

Değerli ziyaretçi Her Ne Kadar 1 Günde Boya Badana  Diyorsak ta Zıt Renk Değişimi Evdeki Kabarma Çatlamalar da Uygulanan Alçının Kuruması Zaman Alacağından Bu Tür Uygulama Gerektiren Daire İş Yerlerinin Boyanması Bir Günden Uzun Sürebilir Bilginize.

Evdeki kabarma çatlamaları Profesyonelce onarma

İstanbul nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarla asılan Tv tablo vb gibi tamirleri BOYACI USTASI ekibi olarak çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz

  • Tavan ve Duvarlara Kaç Kat Boya Atılıyor?

Nasıl Bir Boya Hizmeti Almak İsterseniz İsteyin Boyama Hizmetimizde Çift Kat Boya Yapılır. Özellikle Petek üstü tavanlarda mutfak tavanı salon tavanları. çok Kirlendiği İçin Bu Bölgelere Gerekirse 3 Kat Boya İşlemi Yapılmaktadır.

  • Evimi veya Ofisi Boyatmaya Karar Verdim Ne Yapmam Gerekiyor?

Evinizi Boyatmaya Karar Verdiyseniz O Zaman Yapmanız Gereken Bizimle Hızlı Bir Şekilde İletişime Geçmek Ve Mekân Hakkında Bilgi Alabilmemiz İçin Keşif Talebinde Bulunmanız. veya whatsapp tan Resim Video Göndererek Fiyat Alabilir Yerinde Keşif Neticesinde Boyama Hizmeti İçin Size Teklifimiz Sunulacaktır ustalarımız . Ayrıca Keşif İşlemi Neticesinde Başlanacak Tarih Ve Sonlanacak Tarihte Size Doğrudan Söylenebilecektir.

  • Boyanacak Yeri Nasıl Teslim Alıp Geri Nasıl Bırakıyorsunuz?

Ataşehir Boya Badana Ustası Genelde İnsanların Evini Boyatma Konusu Açıldığında Kafasından Geçen Evlerindeki Dağınıklık Olacaktır. Çünkü Boya Yapmak Aynı Zamanda Eşyalarında Yerinden Kaldırılarak İstiflenmesi Anlamına Gelmektedir. Biz Sizin İçin Bunu Sorun Olmaktan Çıkarıyoruz. Boyama Öncesinde Eşyalarınızın Üzeri Örtülür Ve Hiçbir Şekilde Zarar Görmemesi Sağlanır. Bunun Yanı Sıra Zemin Kaplaması Yapılarak Buraların da Boya Dökülmelerinin  Önüne Geçilir Boya işi bittikten sonra eşyalarınız aynı şekilde yerine yerleştirilir bizden dolayı uluşan kaba temizliğimizi yapıp olmazda hani olursa bir yerlere damla şeklinde dökülen boya varsa silip mekanı size teslim ediyoruz .

Boyacı Ustası Hizmeti Nasıl çalışır ? 

  • Kaç Kişilik Ekip ile Geliyorsunuz ? 

İşin Durumuna Göre Yapılacak Keşif Neticesinde Bunu Belirliyoruz Değerli Müşterimiz Ekip Oluşturulurken  Her Zaman Gerçekten Bu İşi Meslek Edinmiş yıllardır alçı boya işinde çalışan Gerçek Boyacı Ustası Hizmeti ustaları bünyemizde çalıştırırız  . 1 Günde Boyama İşlemi İçin Mekânın Büyüklüğüne Göre Bir Ekip Planlaması Yapılır. Bu Ekip 4-5 -6 Kişilik Ustadan Oluşmaktadır.

  • Ustalara Kahvaltı ve Öğlen Yemeğini Biz Mi Veriyoruz?

Hayır Hiçbir Şekilde Ustalarımıza Siz Kahvaltı ve Öğlen yemeği Vermekle Yükümlü Değilsiniz. Firma Çalışanlarımız Sabah Kahvaltısı ve Öğlen Yemeğini Dışarıda Yapmaktadırlar.

  • Merak Edilen Bir Soru; Tek Kat Boya Uygulaması Mı Yapılıyor?

Uygulanacak boya mevcut kendi rengi dahi olsa Tek Kat Bir Boya İle Kapatma İşlemi Yapamazsınız Dolayısıyla Burada Tek Kat Boyanın Mümkün Olmadığını Söyleyebiliriz Çünkü Aynı Renkte Bile Boyarsanız Tek Kat Boya Rulo Ve Fırça İzi Belli oluyor Kesinlikle 2 Kat Boya Uyguluyoruz. renk değişimlerinde 3-4-5 kata varan uygulama yapılmaktadır.

Randevu

 0534 344 01 96 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kampanyamız hakkında bilgi aldıktan sonra, talebiniz üzerine müşteri kaydınız oluşturulur ve ücretsiz keşif için uzmanlarımız adresinize gelir.

                                                                                                                                                                                                                                                             

Teklif ve Onay

Müşteri temsilciniz yerinde keşif yapar, yapılacak işlemleri detaylı olarak sözleşmeye yazar. iş telimatından önce kesinlikle kapora adı altında ödeme talep edilmez. Belirlemiş olduğunuz tarihte başlayacak hizmetimiz için, size sadece Türkiye’nin önde gelen markaları (Filli Boya, Marshall, Polisan, Dyo) renk kartelasından dilediğiniz rengi seçmek kalır.

İşe Başlama

Müşteri temsilciniz, seçmiş olduğunuz malzeme ve ekibi ile birlikte iş başlatma tarihinde mekanınızda hazır olur. Eşyalarınız boya işlemlerine karşı muhafazalandıktan sonra ekibimiz çalışmaya başlar, 3 profesyonel usta ile mekanlarınız 1 günde size teslim edilir.

 

Ödeme ve Teslim

Müşteri temsilcinizle birlikte mekanınızı inceleyip, sorunsuz bir şekilde teslim aldıktan sonra sözleşme bedeli tutarında ki ödemenizi nakit yapabilirsiniz. En ufak memnuniyetsizlikte ödeme talep etmeyiz.
MÜŞTERİ YORUMLARIMIZDAN BAZILARI

serhat ustam ve ekibine sonsuz teşekkürler 🙏El işçilikleri ,malzeme kalitesi,hızlı , dakik ve titiz çalışmaları, efendi ve çok güzel bir üslupla çalıştıkları için çok memnun kaldım.Güven konusunda asla pişman olmayacaksınız. Bundan sonra boya badana konusunda tercih edeceğim ve herkese önereceğim tek USTA👍
ali çeven
Mükemmel işçilik mükemmel hız 3+1 evimizi bir gün dolmadan kapı dahil teslim etti işçiliği on numara kalitenin adresi anahtarı verdik anahtar teslim aldık kontrol dahi etme gereği duymadık gayet güvenilir işinin en iyisi 🙏 Hizmetler: Kapı boyama, İç cephe boyama
ayşe salın
serhat usta ve ekibi sabah 08.00 de evimdelerdi. 2+1 evimi 5-6 saatte bitirdiler. Çok sistemli ve dakik çalışıyorlar. Eşyaların ve zeminin tamamını naylonla kaplıyorlar ve çıkarken tek boya damlası bırakmadan teslim ediyorlar. İşçiliği çok güzel ve profesyonel. İkinci kez evimizi ona emanet ettik ve çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler. 🙂
bade demirci
Call Now Button