İçeriğe geç
HDResim.net
cropped-26119.jpg
previous arrow
next arrow

İstanbul Fileli Sıva Hizmeti

Bizler Okyanus Yapı firması olarak siz sayın tüm müşterilerimize, İzmir ilinde ve aynı zamanda İzmir’in tüm ilçelerinde de tüm inşaat işler üzerine kaliteli hizmetler vermekteyiz. Her türlü durumda bizimle iletişime geçebileceğiniz platformlar sağlıyoruz ve bunlarla beraber de müşteri memnuniyetimizi de oldukça önemsiyoruz. Yapmış olduğumuz bütün işleri hem titizlikle hem de özenle gerçekleştiriyor ve biten işlerimizin hiçbir tanesinde ne bir aksaklık ne de bir hata olmasına izin veriyoruz. Bu yüzden de yapılan tüm inşaat işlerinden oldukça memnun kalacağınızın da garantisini çok rahat bir şekilde veriyoruz. Peki bizlerin vermekte olduğu hizmetlerimiz nelerdir? Bizler Okyanus Konsept olarak inşaat sektöründe çalışıyoruz. Bununla beraber de vermekte olduğumuz hizmetler ise dış cephe mantolama, fileli sıva, dış cephe boyama, çatı tamiri ya da gerekli olan diğer tüm inşaat işlerinde yapılmaktadır. Tüm bu işlerimizi de alanında uzman olan arkadaşlarımız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetini bu kadar önemserken tabii ki de evlerinizin sıcak kalmasını ve güvenli olmasını da bir hayli önemsiyoruz. Tüm bunlarla beraber oldukça kaliteli olan çalışmalarımızın sonunda bile sizlerle aramızda olan ödeme işlemlerinde ise hiçbir sorun yaratmamak adına oldukça gerçekçi fiyatlar ile birlikte hizmet veriyoruz. Hem ustalarımızın emeğinin karşılığı verilirken hem de müşterilerimizin her yönden yüzlerini güldürmüş oluyoruz.

Okyanus Konsept Hangi Markalarla Çalışmaktadır?

Peki biz bu kadar kaliteli bir şekilde nasıl çalışıyoruz? Çünkü bizler kaliteli işçiliğin yanı sıra kaliteli olan malzemelerimizi de kullanmaktayız. Bununla beraber şöyle denilebilir ki bizler sizler için oldukça kaliteli ve adından söz ettiren Marshall, Polisan, Filli Boya ve Weber gibi markların malzemeleri ile birlikte çalışıyoruz.

Hiçbir şekilde bir sorun ile karşı karşıya kalmayacağınızın garantisini veriyor ve bu uğurda da oldukça sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Eğer bizlere ulaşmak isterseniz sitemizde hem WhatsApp iletişim hattımız hem de tüm sosyal medya hesaplarımız bulunmaktadır. İstediğiniz her an gönül rahatlığıyla bizler ile birlikte iletişime geçebilirsiniz. Hem sağlıklı hem kaliteli hem de özenle yapılmış olan ve sizlerin de gönül rahatlığıyla oturabileceğiniz yuvalarınıza el atmak için varız.

Call Now Button