İçeriğe geç
HDResim.net
cropped-26119.jpg
previous arrow
next arrow

Okyanus Konsept Olarak Hangi Hizmetleri Vermekteyiz?

Bizler Okyanus Konsept olarak ileri düzeyde kaliteye sahip olan hizmetlerimiz ile ön plana çıkmaktayız. Peki nedir bu hizmetlerimiz? Bizler sizin yaşadığınız evinizi güzelleştirmek adına çok çalışıyor ve bu uğurda da dış cephe mantolama, boyama ya da çatı tamiri gibi işlerinizi özenle ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. İzmir’de yer alan bir merkezimiz bulunmaktadır. Ayrıca tüm ilçelere de hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan ilk şey müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden de bu konuda tüm müşterilerimize oldukça hassas davranıyor ve çok nazik bir yaklaşım sergiliyoruz.

Bize hem sitemizde yer almakta olan irtibat telefonumuzla ulaşabilir ya da Twitter, Facebook gibi sosyal medya mecraların da iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda da bu sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip ederek destek olabilir ve gelişmelerden de herkesten önce haberdar olabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için ya da firmamıza danışmak istediğiniz bir durum olursa çekinmeden rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. En hızlı şekilde sizlere geri dönüş mutlaka sağlanacaktır.

Bu Hizmetler Ne Anlama Gelmektedirler?

Okyanus Konsept’in güncel olarak vermekte olduğunu hizmetleri dış cephe mantolama, fileli sıva, dış cephe boyama, çatı tamiri ve diğer türlü inşaat işleri konusundakileri kapsamaktadır. Tabii ki de bu işlerin hepsini sizler için özenle yapmamızın yanı sıra oldukça temiz bir işçilikle çalışmaktayız. Bu işlemlerin ne olduğu hakkında kısaca belirtmek gerekirse eğer, ilk olarak dış cephe mantolama binanın dış yüzeyinin kompozit bir yalıtım malzemesi ile kaplanma işlemidir. Fileli sıva için de denilebilir ki aslında mantolamada kullanılan bir durumdur. Yani aslında sıva filesi mantolamanın uygulandığı bölgenin yüzeyinde kullanılır. Hem iç hem de dış cephe uygulamalarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dış cephe boyama denilen işlem ise nem, yağış ya da zorlu hava şartlarına bağlı olarak binaların dıştaki yapısının hem dayanıklı hem de estetik gözüken boyalar ile renklendirilme yapılmasıdır. Son olarak çatı tamiri ise, çatıda yer almakta olan yapı elemanlarının tamir edilmesi için ya da daha önceden kırılan veya dökülen parçaların değiştirilip yerlerine yenisi konularak yenilenmesine verilen addır.

Call Now Button