Deprecated: Elementor\Scheme_Typography 2.8.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine Elementor\Core\Schemes\Typography kullanın. in /home/okyanusconcept/public_html/wp-includes/functions.php on line 5053

Hakkımızda Okyanus Concept

Amacımız, kalite ve hizmet ilkelerimizden ödün vermeden tüm faaliyetlerimizi başarıyla gerçekleştirmek.

Sayın MEHMET BAĞIŞ büyüğümüz ve başkanımız’ın 70’li yıllardan itibaren inşaat sektöründe bireysel çalışmalarıyla başlayan bu oluşum, zamanla güçlü ve kurumsal bir yapıya dönüşmüştür. 

Dış cephe mantolama

İzmir ve tüm ilçelerinde dış cephe montolama hizmeti vermekteyiz.

Boyama

Eğer izmirde evinizi boyatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Çatı Tamiri

Okyanus concept olarak izmir ve ilçelerinde çatı tamir hizmeti sağlıyoruz.

Biz Kimiz

2000’li yılların başından itibaren inşaat sektöründe ana yüklenici olarak yer alan firmamız, son yıllarda sektörün lider firmalarıyla birlikte hareket ederek çağımızın gerektirdiği inovatif çalışmalardan da geri kalmadan “deneyim havuzumuzu” genişletmiştir. 40 yılı aşan bu süreçte sahip olduğumuz ilkelerimizi “Okyanus Yapı” markası altında birleştirerek sektörde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Misyon ve Vizyonumuz

VİZYONUMUZ : Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” İlkesi ile bulunduğumuz bölgenin en iyi Yalıtım-İzolasyon Firması olmayı hedefledik.
MİSYONUMUZ: İşimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmedeki tüm aşamalarda,
Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutan.Müşterilerimize daima yakın ve tüketici haklarına hep saygılı olan. Kaliteli ürün çeşidi ve müşteriler için en uygun fiyat politikası sunan.Dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinen.Ülkemizde yaşam kalite standartlarını yükseltmeyi amaçlayan.Güvenilir, verimli ve yenilikçi bir kuruluş olmayı amaçlar.

DEĞERLERİMİZ: Kişiye Saygı ,Sürekli Gelişim ,Fark yaratmak ,Çevreye Duyarlılık

kurumsal öncü firma İzmir Dış Cephe ısı yalıtım Hizmeti

İzmir de bir dış cephe mantolama, fileli sıva, çatı aktarma hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz Okyanus yapı firması olarak bu konuda sizlere destek vermek bizim için mutluluk.

ücretsiz hizmetlerimiz

3 D Renklendirme

Enerji Kimlik Belgesi

Ödeme Toplama Hizmeti

Metraj Keşif