İçeriğe geç
HDResim.net
cropped-26119.jpg
previous arrow
next arrow

Okyanus Konsept Hizmet Kolaylıkları Nelerdir?

 Müşteri memnuniyeti ön planda olan firmamızın amaçlamakta olduğu bazı durumlar bulunmaktadır. Bunlardan birisi de müşterilerin güvenini kazanabilmekten geçmektedir. Peki bizler bu işçiliklerimizde müşterilerimizin güvenlerini nasıl kazanıyoruz? Mantolama ya da diğer herhangi bir inşaat alanında işçiliği yaptırmak istiyorsanız eğer öncelikle bizimle iletişime geçin Ardından da binanızın adresini yollayın ve bununla beraber de fotoğraflarını çekerek bize gönderin. Sonra bizler sizin binanıza gelelim ve keşif turu yapalım. Böylelikle neyin ne kadar tutacağına ve neyin ne kadar ihtiyaç halinde olduğuna sizlerle beraber yerinde karar verelim. Daha sonrasında da aşırı ve gereksiz ola masraflardan kaçınmak adına sizler işle beraber etkili bir çalışma planı hazırlayalım ve ardından da bütçe düzenlemesi yapalım. Daha sonrasında da bir anlaşmaya varılırsa eğer en kısa süre içerisinde çalışmalara başlayalım. Alanında uzman olan ve bu işe de yıllarını vermiş olan emektar ustalarımızla beraber hem kalitedeki hem özgün hem de sağlam olan işçiliklerimizle beraber sizler hangi inşaat işçiliğini istiyorsanız eğer bizler de titizlik ve özenle gerçekleştirelim. Bu süreç içerisinde aklınızda kalan bir soru olursa eğer bize sürekli danışabilir ve aynı zamanda da herhangi bir değişikliğe gitmemizi de talep edebilirsiniz. Tüm bu işçiliklerimiz de oldukça kaliteli olan malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı da herhangi bir aksaklık ya da hataya sebebiyet verebilecek bir döküntü vb. durum ile karşılaşma olasılığınız da sıfıra indirgenmektedir.

Hizmet Daracığımız Neleri Kapsamaktadır?

Okyanus Konsept’in sizlere sağlamakta olduğu belli başlı hizmetleri yer almaktadır. İnşaat sektörü ile alakalı olan tüm bu işçilik hizmetleri binanızın dış cephe mantolaması, eviniz için iç cephe mantolama, herhangi bir boyama işlemlerinin gerçekleştirilmesi, fileli sıva işçilikleri, herhangi bir çatı işçiliği, çatıların tamir edilmesi ya da yeniden yapılması, bunlarla beraber de tamamen ücretsiz olan 3D renklendirme, enerji kimlik belgesi, ödeme toplama hizmeti ve metraj keşif olarak söylenebilmektedirler. Tüm bu hizmetlerimiz oldukça kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır ve bunlara ek olarak da ustalarımızın işçilikleri de oldukça kalitelidir. Hiçbir işlerini de düzgün olmayacak bir şekilde de yapmazlar.

Okyanus Konsept Hakkında

Bizle Okyanus Konsept olarak belirlediğimiz bazı amaçlarımız yer almaktadır. Bu amaçlarımız ise hem kaliteli işler çıkarmak hem de hizmet sektöründe de oldukça başarılı bir şekilde yapmakta olduğumuz işlerimizi tamamlama istediğidir.

Peki biz kimiz ve nasıl kurulduk? Geçmişimiz tam olarak 2000’li yılların başına kadar dayanmaktadır. Bizlerin başında tabii ki de bir saygı değer kurucumuz bulunmaktadır. Mehmet Bağış bu firmanın kurucusudur ve bu kurucumuzun istikrarı ve özverileri ile bizler giderek güçlü ve kurumsal bir yapı haline geldik. Daha önce de sık sık değindiğimiz gibi firmamız her tülü inşaat alanı ile ilgili olan işçiliklerde özenle ve titizlikle hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin başta gelenleri ise tabii ki dış cephe mantolama, her türlü boyama işlemleri ve son olarak da her tülü çatı ile ilgili tamir ya da yenileme işlemleridir.

İzmir’de yer almakta olan şubemiz aynı zamanda da İzmir’in bütün ilçelerine de aynı hizmetleri vermektedir. İzmir’de ise Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere tam tamına 30 ilçe yer almaktadır ve bizlerde bu ilçelerde aynı kalitedeki ve aynı özendeki ilerimizi gerçekleştirmekteyiz. Önemli olan ilk şeyin müşteri memnuniyeti olduğuna inanıyor ve buna uygun olarak çalışıyoruz.

Misyon Ve Vizyonumuz Nedir?

Okyanus Konsept ya da Okyanus Yapı olarak bizler aslında belirlemiş olduğumuz ilkelerimizin üzerinde ilerlemekteyiz. Yani aslında vizyonumuz Koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak yer almaktadır ve bunun için de bölgedeki en iyi firma olabilmek adına oldukça yoğun çalışmalar içerisinde yer almaktayız. Bununla beraber de hem yalıtım hem de izolasyon konusunda da en iyi firma olarak çığır açmayı da amaçlarımızın arasına yerleştirdik.

Peki bizim sahip olduğumuz misyonumuz nedir? Bizler aslında insan ilişkilerini çok kıymetli biliyor ve bu açıdan da tüm ahlaki değerlerimize sahip çıkarak da tüm çalışan ya da müşterilerimize karşı olan hoşgörümüzü asla ve asla esirgemiyoruz.

Call Now Button