İçeriğe geç
HDResim.net
cropped-26119.jpg
previous arrow
next arrow

Birçok kez ne tür kaliteli ürünler kullandığımızdan ve hangi hizmetleri verdiğimizden hem de bunlara ek olarak bu hizmetleri hangi şartlar altında, ne tür yöntemlerde ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimizi de belirtmiştik. Bizler sizleri şu konuda temin etmek istiyoruz ki, Okyanus Konsept firması yılların tecrübesine dayalı olan bir firmadır ve göz ardı edilebilir denilecek bile ufak bir hatada bulunmamaktadır. Sadece İzmir ve ilçelerine hizmet vermekte olan firmamız bölgedeki en kaliteli ve en güçlü firma olma isteği ile de her gün çok daha azimli ve her gün çok daha istikrarlı çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ile müşteri güvenini kendi öz ilkesi olarak belirlemiş ve bu ilkeyi de benimsemiş olan firmamız son derecede kaliteli işler çıkarmaktadır. Hem kaliteye hem de şıklığa oldukça önem vermektedir. Her türlü inşaat sektörüne ait olan işçilikleri özenle yaparken bu işçiliklerde de son derecede kaliteli olan ve isimlerini de bir hayli duyurmuş olan kaliteli markalar ile birlikte malzeme alışverişi sağlamaktadır.

İzmir Çatı İzalasyon Hizmeti

Firmamız kaliteye verdiği önem kadar müşteriler ile arasındaki iletişime de oldukça aynı önemi vermektedirler ve müşterilere ve düşüncelerine çok hassas bir yaklaşım sergilemektedirler. Tüm bunlar sayesinde de bizleri Okyanus Konsept yapan asıl şeyi de anlaşılabilecek olan bir hale getirmiştir. Hep söylenildiği üzere Okyanus Yapı firmamız emektar ustalar sayesinde gün geçtikçe namına nam katmaya devam etmektedir. İşçiliklerinde oldukça güvenilir ve profesyonel olan bu ustalarımız da aynı firmamızın benimsemiş olduğu ilkeleri benimseyip müşteri memnuniyetine, güvenine ve sağlam ve etkili iletişimine oldukça önem gösterirler.  Yapmakta olduğumuz dış cephe mantolama, iç cephe mantolama, her türlü boyama işlemleri, çatı tamiri ya da çatı yenileme işlemleri ve diğer her türlü inşaat sektörüne bağlı olan işçiliklerimizle beraber asıl hedefimiz kalite düzeyimizi ve etkenliğimizi korumak ve gün geçtikçe de kendimize iyi yönlü olan alışkanlıklar kazanmaktır.

Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Sitemizde hem iletişim hattımız hem de WhatsApp iletişim numaramız yer almaktadır. Bizi istediğiniz zaman arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz. Bunların yanı sıra sitemizde mevcut gözüken tüm sosyal medya hesaplarından bizleri takip ederek de tüm yeni gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Call Now Button